Przejdź do treści

Wybrane kolekcje oświetlenia Nowodworski

Oryginalność i wyjątkowość to jedne z najważniejszych i najbardziej pożądanych cech oświetlenia aranżacji. Każdy właściciel dąży do tego, aby zakupione modele były zarówno praktyczne jak i niepowtarzalne, bowiem oświetlenie domu tworzy niezwykły klimat podczas spędzania wspólnego czasu, czytania książki czy oglądania filmów. Dostępnych jest kilka typów lamp, w zależności od tego, gdzie zostanie zamontowana.

Niezwykle unikalną formę posiada wolnostojąca lampa podłogowa o wysokiej i smukłej strukturze. Pozbawiona jest klosza, zatem żarówka doskonale i intensywnie oświetla całą przestrzeń. Dodatkowo, model cechuje dekoracja w postaci drucianej oprawy w kształcie kratki. Taki zestaw świetnie prezentuje się na tle ceglastej ściany oraz wspaniale współgra z kominkiem. Jest idealną propozycją oświetlenia podczas wieczornej lektury.

Równie intrygującą kompozycją cechuje się kwadratowe oczko sufitowe – jest to lampa z podwójną obudową, zewnętrzną – kwadratową, białą oraz wewnętrzną – okrągłą i czarną. Taka struktura bezkonkurencyjnie wygląda w nowoczesnych aranżacjach, pięknie wygląda w salonie czy jadalni gdzie swoją niebanalną formą przyciąga uwagę każdego. Żarówka emitująca jasne, punktowe światło z pewnością sprawdza się podczas wieczornych posiłków.

Jeszcze lepiej prezentuje się żyrandol do salonu, który rozświetli całe pomieszczenie na około. Ich mnogość w ofercie spowoduje, że nie będziesz wiedzieć na jaki się zdecydować.

Wysoka jakość, solidność wykonania oraz przede wszystkim oryginalność – te wszystkie cechy łączy w sobie wyjątkowy model lampy stołowej. Podstawa w kształcie dyni w karmelowej kolorystyce świetnie komponuje się z jasnym, okazałym kloszem. Ten model można umieścić na szafce nocnej w sypialni lub na stole w salonie, gdzie bez wątpienia zachwyci każdego. Ta intrygująca lampa wskazuje na elegancki i wytworny styl gospodarza.

Wysoce oryginalny i stylowy model lampy ściennej, odznaczający się prostą, jednakże imponującą formą. Posiada abażur w kształcie prostokąta, przez który emitowane jest ciepłe światło. Taka forma lampy sprawia, że bez wahania można zamontować ją w sypialni, gdzie perfekcyjnie zastąpi klasyczną lampkę nocną. Warto wspomnieć, że również doskonale sprawdzi się podczas wieczornej książki, tworząc niesamowity i nieco tajemniczy nastrój. Bez wątpienia można powiedzieć, że ten model jest jednym z najbardziej unikalnych i niepowtarzalnych.

Bardzo popularną i jednocześnie często wybieraną formą lamp są wiszące kule. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele wyposażone w abażur. Dostępnych jest wiele rodzajów kloszy, jednakże szklane obudowy najbardziej przyciągają wzrok ze względu na ciekawy sposób rozproszenia światła, co wywołuje niepowtarzalny efekt.

Unikalność i wyjątkowość formy lamp sprawia, że wnętrze wypełnia interesujący i nieschematyczny klimat. Atrakcyjne zestawy lamp podkreślają wysublimowany i finezyjny gust właściciela, a wyszukane i odpowiednio dopasowane oświetlenie stanowi również doskonałą dekorację pomieszczenia oraz odzwierciedla intrygujący i elegancki charakter aranżacji.