Iza Albrychiewicz popr3 Izabela Albrychiewicz

Prezes
CEO MEC Poland

anna lubowska popr3 Anna Lubowska

MEC Chairman of CEE, Russia, Ukraine, CIS

DariaSacha Daria Sacha

Daria Sacha – Managing Partner Finance, Trading, Commercial

Fochtman Tomasz Tomasz Fochtman

Managing Partner Strategy&Innovation

Pawe Gala male Paweł Gala

Managing Partner MEC CEE

AnnaJarzynka Anna Jarzynka

Managing Partner Client Service

Malgorzata Tarasiukt Małgorzata Tarasiuk

Trading Director

Tomasz Rzepniewski Tomasz Rzepniewski

Managing Partner Digital & New Services

Izabela Albrychiewicz

Iza Albrychiewicz popr3

 

Izabela Albrychiewicz kieruje polskim oddziałem MEC od 2011 r. Pod jej kierunkiem firma umacniała się na pozycji czołowej agencji mediowej w Polsce. W 2014 r. MEC  już po raz siódmy plasował się na pierwszym miejscu w zestawieniu RECM-y z 16,1 proc. udziałem w rynku.

Iza aktywnie angażuje się nie tylko w rozwój portfolio klientów MEC, ale także w rozbudowę zakresu usług firmy. Dzięki temu MEC jest dziś wszechstronną agencją komunikacji, obsługującą reklamodawców nie tylko w zakresie planowania i zakupu wszystkich mediów, ale także m.in. badań i ekonometrii (MEC Analytics & Insight), czy kreacji i tworzenia kontentu (Liquid).

Polski oddział sieci MEC z sukcesem zintegrował planowanie komunikacji w mediach tradycyjnych i cyfrowych, co sprawiło, że Iza odpowiada dziś za program merytoryczny szkolenia dla szefów wszystkich agencji MEC w tej dziedzinie. CEO  polskiego oddziału MEC znalazła się też w gronie jurorów globalnych konkursów organizowanych w ramach sieci.

Izabela aktywnie angażuje się też w sprawy całej branży reklamowej. Jako członek zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR odpowiada za komitet konkursu EFFIE, była też jurorem konkursu MediaTrendy.

Jest związana z MEC od 15 lat, wcześniej pracowała w Zenith Media.