News

04/05/2017

Mimo dużego obłożenia reklamami, serwisy VOD największych nadawców osiągają wysokie viewability

Mimo dużego obłożenia reklamami, serwisy VOD największych nadawców osiągają wysokie viewability

Więcej

04/05/2017

Naziemna TV zmienia się na plus, ale to nie powód do rezygnacji z płatnej; Discovery, NatGeo i TVN 24 warte inwestycji

MEC przedstawia wyniki Projektu Cyfrowizja III

Więcej

24/01/2017

MEC: tylko 100 programów zgromadziło w 2016 r. przynajmniej 5 mln widzów

Jeszcze 140 programów w 2015 roku, a zaledwie 100 w 2015 r. przyciągnęło w telewizji widownię przekraczającą 5 milionów osób, wynik...

Więcej

MEC zwycięzcą konkursu Global Ideas - Global Grand Prix dla MEC

Data: 14/03/2012MEC Polska zwycięzcą w globalnym konkursie sieci MEC. Polski oddział MEC triumfował w konkursie Global Ideas organizowanym co roku przez londyńską centralę firmy.


 

Kampania „Le Bobo kot fotograf” dla marki FRISKIES z portfolio Nestlé Polska otrzymała pierwszą nagrodę w regionie EMEA oraz Globalne Grand Prix konkursu. „Jestem zachwycony tym wyborem. Kampania ta opierała się na najlepszym insightcie ze wszystkich zgłoszeń. Fantastyczne rezultaty, wielkie zaangażowanie, Gratulacje dla całego zespołu w Polsce” powiedział Charles Courtier CEO Global w MEC.

To nie wszystkie nagrody jakie przyznano MEC Polska. Agencja zdobyła również główną międzynarodową nagrodę w kategorii Analytics and Insight. Zbiera ona najlepsze projekty badawcze z całego świata. Nagrodzono autorski system WebTrack służący do przeprowadzania ilościowych badań konsumenckich w połączeniu z precyzyjnym pomiarem wpływu działań w środowisku on-line na pozycję marki. Tym samym potwierdzając wyjątkową jakość ekspertyzy badawczej oferowanej lokalnie w Polsce.

Konkurs Global Ideas organizowany jest co roku przez sieć MEC. W aktualnej edycji zgłoszono 258 prac z całego świata. Międzynarodowe jury wyłania najlepszą kampanię w każdym z regionów oraz przyznaje Grand Prix konkursu.

 

Data: 14/03/2012