News

20/07/2017

MEC: „Wiadomości” rządzą na Podlasiu, „Fakty” na Śląsku

Flagowe programy informacyjne TVN i TVP1 z różnym powodzeniem walczą o widownię w województwach Polski.

Więcej

20/07/2017

MEC: osoby 50+ występują w niespełna 5 proc. reklam i czują się marketingowo zaniedbane

W mniej niż co 20-tym spocie telewizyjnym występuje osoba w wieku 50+

Więcej

20/07/2017

MEC: klienci platform i kablówek zaniepokojeni zmianami przepisów; rynek płatnej TV straci 1,5 mln klientów?

Nowe regulacje dotyczące sposobu egzekwowania abonamentu budzą duży sprzeciw klientów płatnej telewizji – szczególnie Cyfrowego Pols...

Więcej

MEC zwycięzcą konkursu Global Ideas - Global Grand Prix dla MEC

Data: 14/03/2012MEC Polska zwycięzcą w globalnym konkursie sieci MEC. Polski oddział MEC triumfował w konkursie Global Ideas organizowanym co roku przez londyńską centralę firmy.


 

Kampania „Le Bobo kot fotograf” dla marki FRISKIES z portfolio Nestlé Polska otrzymała pierwszą nagrodę w regionie EMEA oraz Globalne Grand Prix konkursu. „Jestem zachwycony tym wyborem. Kampania ta opierała się na najlepszym insightcie ze wszystkich zgłoszeń. Fantastyczne rezultaty, wielkie zaangażowanie, Gratulacje dla całego zespołu w Polsce” powiedział Charles Courtier CEO Global w MEC.

To nie wszystkie nagrody jakie przyznano MEC Polska. Agencja zdobyła również główną międzynarodową nagrodę w kategorii Analytics and Insight. Zbiera ona najlepsze projekty badawcze z całego świata. Nagrodzono autorski system WebTrack służący do przeprowadzania ilościowych badań konsumenckich w połączeniu z precyzyjnym pomiarem wpływu działań w środowisku on-line na pozycję marki. Tym samym potwierdzając wyjątkową jakość ekspertyzy badawczej oferowanej lokalnie w Polsce.

Konkurs Global Ideas organizowany jest co roku przez sieć MEC. W aktualnej edycji zgłoszono 258 prac z całego świata. Międzynarodowe jury wyłania najlepszą kampanię w każdym z regionów oraz przyznaje Grand Prix konkursu.

 

Data: 14/03/2012