News

04/05/2017

Mimo dużego obłożenia reklamami, serwisy VOD największych nadawców osiągają wysokie viewability

Mimo dużego obłożenia reklamami, serwisy VOD największych nadawców osiągają wysokie viewability

Więcej

04/05/2017

Naziemna TV zmienia się na plus, ale to nie powód do rezygnacji z płatnej; Discovery, NatGeo i TVN 24 warte inwestycji

MEC przedstawia wyniki Projektu Cyfrowizja III

Więcej

24/01/2017

MEC: tylko 100 programów zgromadziło w 2016 r. przynajmniej 5 mln widzów

Jeszcze 140 programów w 2015 roku, a zaledwie 100 w 2015 r. przyciągnęło w telewizji widownię przekraczającą 5 milionów osób, wynik...

Więcej

MEC biznesową supermarką 2014/15

Data: 18/11/2014Marka MEC została uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku i otrzymała tytuł Business Superbrands 2014/15.

Agencja MEC jako jedna z dwóch firm w swojej kategorii przeszła proces certyfikacji i w wyniku głosowania ekspertów Rady Marek otrzymała tytuł Business Superbrands 2014/15. Marka MEC została tym samym uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku.

Tytuł przyznawany jest przez The Superbrands Ltd., czyli międzynarodową organizacją działającą w 87 krajach, która od ponad 20 lat wyłania i nagradza najsilniejsze marki funkcjonujące na lokalnych rynkach.

Proces certyfikacji Business Superbrands składał się z trzech etapów. W pierwszym organizator skompletował listę ponad 800 marek korporacji oraz B2B (na podstawie rankingu obrotów i bazy spółek GPW oraz wskazań ekspertów Rady Marek). Następnie, we współpracy z ośrodkiem Think Tank zrealizował badanie pilotażowe z udziałem menedżerów. Wreszcie, zweryfikowana w badaniu lista brandów poddana była ocenie ekspertów Rady Marek, którzy oceniali wizerunkową siłę marek biznesowych. MEC był jednym z dwóch domów mediowych w Polsce, które przeszły cały proces certyfikacji.

-       W MEC aktywnie angażujemy się w budowanie marek z wielu różnych segmentów rynku: telekomunikacja, napoje, żywność, kosmetyki, a nawet instytucje publiczne. Cieszę się, że w niezależnym badaniu doceniono także naszą markę, która w dużej mierze jest potwierdzeniem jakości i wartości naszej pracy – mówi Izabela Albrychiewicz, CEO MEC

Przypomnijmy, że MEC jest największym domem mediowym w Polsce – agencja od 7 lat utrzymuje się na szczycie rankingu RECMA.

Data: 18/11/2014