Przejdź do treści

Forum

Nawigacja po forum
Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Jak zareklamować sklep oświetleniowy z lampami?

Cześć.

Mam do Was kilka prostych pytań. Chciałem zareklamować swój sklep z lampami i oświetleniem, ale nie bardzo wiem jak można to zrobić stosunkowo dobrze, nie wydając przy tym milionów. Działaniami póki co zajmuje się agencja reklamowa, ale mam wrażenie, że sobie nie dają rady. W jaki sposób możemy zwiększyć sprzedaż np. lamp wiszących w Ardant?

Mamy około 10 000 produktów w sklepie, ale niestety mało się sprzedaje. Już nie wiem czy to wina samych lamp i produktów, ceny czy może słabej reklamy. Podpowiecie coś?

Uatrakcyjnij oświetlenie swojego ogrodu

Dla właścicieli ogrodów nie tylko ważna jest lokalizacja, drzewostan i rosnące tam rośliny, ale duże znaczenie przywiązują oni również do wystroju ogrodu. Jednym z jego elementów jest oświetlenie ogrodowe. Do oświetlenia ogrodu zgodnie ze swoimi upodobaniami mogą wykorzystać różne typy lamp i innych elementów oświetleniowych, których szeroki asortyment można nabyć w sklepach. Dużym zainteresowaniem cieszą lampy ogrodowe kule, dzięki którym w ogrodzie można stworzyć nastrój intymności i romantyzmu. Źródłem światła lampy ogrodowej są żarówki o różnej kolorystyce i różnym typie działania. Często do tego celu stosuje się ekonomiczne oświetlenie typu LED. Lampy ogrodowe kule wykonane są tworzywa sztucznego, są bryzgoszczelne i można korzystać z nich w okresie zimowym. W ciągu dnia kule można ciekawie wkomponować w otoczenie, gdzie będą stanowić dodatkowy element kontrastujący z otaczającą je roślinnością.

By zwiększyć atrakcyjność swojego ogrodu, można również użyć do jego aranżacji stojące lampy ogrodowe. Jeśli chcesz stworzyć w swoim ogrodzie nastrój dawnych czasów, możesz zainstalować lampy w stylu klasycznym, oryginalnie stylizowane i cechujące się wytwornym klasycznym designem. Dla zwolenników nowoczesności i nowinek technicznych oferowane są nowoczesne lampy ogrodowe. Charakteryzują się one funkcjonalnością i posiadają walory dekoracyjne. Dostępne są lampy z oprawami w różnych kształtach i kolorystyce. Oferowane są również modele, które posiadają zainstalowany czujnik ruchu, co pozwala na oświetlenie danego obszaru w kontrolowanym czasie.

Istotną rolę w strukturze naszej parceli odgrywają słupki ogrodowe. Z ich szerokiego asortymentu można wybrać słupki o różnej wielkości i w odpowiadającym nam kolorze i kształcie. Często są wykonywane z aluminiowych odlewów, stali szlachetnej, tworzyw sztucznych i szkła. Niektóre z nich posiadają wysoką klasę szczelności, regulator wysokości i kilka gniazd.

W kompleksowej ofercie z oświetleniem ogrodowym możemy znaleźć także tanie lampy ogrodowe. Posiadają one gwarancję niskiej ceny, a ich specyfiką jest łatwość montażu i obsługi. Tego typu lampy możemy nabyć w cenie od 45 do 60 złotych.

Macie piękne lampy wiszące i nic bym nie zmieniała. Prawdopodobnie kuleje reklama. Dajcie sobie jeszcze trochę czasu. Przeanalizujcie ceny i raporty z działań marketingowych.