Nowości

seo i pozycjonowanie - jak pisać teksty

Jak pisać teksty pod SEO?

Niezależnie od tego czy prowadzimy swoją stronę internetową, bloga czy też sklep, nasza komunikacja z potencjalnymi klientami (czy też klientami w Internecie) odbywa się w większości poprzez słowo pisane (poprzez treści pisane). Za każdym razem kiedy przygotowujemy nasz tekst, który chcemy opublikować na blogu bądź… Czytaj dalej »Jak pisać teksty pod SEO?

twitter - reklamy i kampanie reklamowe

Marketing na Twitterze dla małego biznesu – do czego można wykorzystać obecność na jednym z największych portali społecznościowych?

Marketing w mediach społecznościowych w ostatnich latach mocno zyskał na znaczeniu, a Facebook nie jest już jedynym oczywistym wyborem dla właścicieli małych biznesów. W siłę urosły też platformy, takie jak Pinterest, Instagram i Twitter. Ta ostatnia platforma często bywa najmniej rozumiana i warto przyjrzeć się… Czytaj dalej »Marketing na Twitterze dla małego biznesu – do czego można wykorzystać obecność na jednym z największych portali społecznościowych?

kampanie reklamowe na facebooku

Facebook Ads, czyli wysoce skuteczna reklama na Facebooku na każdą kieszeń

W nowej rzeczywistości ekonomicznej niezwykle ważnym elementem prowadzenia biznesu jest marketing internetowy, w tym przede wszystkim marketing w mediach społecznościowych, gdyż to właśnie platformy społecznościowe są dla konsumentów często głównym źródłem wiedzy i opinii o produktach i usługach. Jednym z wiodących portali jest tu Facebook,… Czytaj dalej »Facebook Ads, czyli wysoce skuteczna reklama na Facebooku na każdą kieszeń